Ons team

Met een team van gemotiveerde professionals zorgen wij dat iedereen passend werk vindt. Vanuit verschillende expertises ondersteunen we de werkgever en de werkzoekende. U kunt bij ons terecht!

Ontmoet het team
Samen verder!
Medewerker Faris

Faris Alqubati

Re-integratieconsulent 06 42 26 68 47 faris@hetwerktnu.nl

ma, di, do, vrij

Medewerker Hanneke

Hanneke Bassa

Jobcoach 06 39 83 62 37 hanneke@hetwerktnu.nl

ma, di, wo

Medewerker Renate

Renate Brinkman

Werkconsulent 06 51 13 22 52 renate@hetwerktnu.nl

ma, di, vr

Medewerker Iris

Iris Heikamp

Jobcoach 06 14 48 61 16 iris@hetwerktnu.nl

ma, di, vr

Dick van Hoeflaken

Voorman productie 0318-743500 dick@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Saskia

Saskia Jacobs

Re-integratieconsulent 06 34 13 89 25 saskia@hetwerktnu.nl

ma, di, wo, do

Gertjan van der Kaaden

Gertjan van der Kaaden

Manager 06 22 89 03 20 gertjan@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Marc

Marc Keppel

Teammanager 06 53 20 47 16 marc@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Marjon Pater

Werkconsulent 06 34 08 71 69 marjon@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Melissa

Melissa Netten

Werkconsulent 06 51 88 78 45 melissa@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Denise

Denise Quint

Backoffice medewerker 0318-743500 backoffice@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Santoucha

Santoucha Renfurm

Re-integratieadviseur / Arbeidsdeskundige 06 39 27 69 17 santoucha@hetwerktnu.nl

ma, di, do

Medewerker Anke van Teeffelen

Anke van Teeffelen

Werkconsulent 06 48 07 07 54 anke@hetwerktnu.nl

ma t/m do

Heeft u een
vraag voor ons?

Laat een terugbelverzoek achter

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.