Ons team

Met een team van gemotiveerde professionals zorgen wij dat iedereen passend werk vindt. Vanuit verschillende expertises ondersteunen we de werkgever en de werkzoekende. U kunt bij ons terecht!

Ontmoet het team
Samen verder!
Zeeman medewerkster

Stéphanie Smout

Backofficemedewerker 0318 74 35 00 s.smout@iw4.nl

ma t/m vrij

Denise Verwoert

Jobcoach 06 42 33 29 67 denise.verwoert@hetwerktnu.nl

ma, di, do, vrij

Enrique Sewgobind

Re-integratieconsulent 06 39 82 44 39 enrique@hetwerktnu.nl

di, wo, do

Medewerker Hanneke

Hanneke Bassa

Jobcoach 06 39 83 62 37 hanneke@hetwerktnu.nl

ma, di, do

Medewerker Renate

Renate Brinkman

Werkconsulent 06 51 13 22 52 renate@hetwerktnu.nl

ma, di, vr

Lourdes Fisscher

Re-integratieconsulent 06 42 04 10 97 lourdes@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Iris

Iris Heikamp

Jobcoach 06 14 48 61 16 iris@hetwerktnu.nl

ma, di, vr

Hayat Issa

Cultuurverbinder 06 44 47 18 07 hayat@hetwerktnu.nl

ma, di, do

Medewerker Saskia

Saskia Jacobs

Re-integratieconsulent 06 34 13 89 25 saskia@hetwerktnu.nl

ma, di, wo, do

Gertjan van der Kaaden

Gertjan van der Kaaden

Manager 06 22 89 03 20 gertjan@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Marc

Marc Keppel

Teammanager 06 53 20 47 16 marc@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Aline van Nes

Jobcoach 06 39 34 82 07 aline@hetwerktnu.nl

di, wo, do

Medewerker Melissa

Melissa Netten

Werkconsulent 06 51 88 78 45 melissa@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Marjon pater

Marjon Pater

Werkconsulent 06 34 08 71 69 marjon@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Denise

Denise Quint

Re-integratieconsulent 06 48 52 36 38 denise@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Medewerker Anke van Teeffelen

Anke van Teeffelen

Werkconsulent & Accountmanagement Maatschappelijke Organisaties 06 48 07 07 54 anke@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Heeft u een
vraag voor ons?

Laat een terugbelverzoek achter

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.