Ons team

Met een team van gemotiveerde professionals zorgen wij dat iedereen passend werk vindt. Vanuit verschillende expertises ondersteunen we de werkgever en de werkzoekende. U kunt bij ons terecht!

Ontmoet het team
Samen verder!

Faris Alqubati

Re-integratieconsulent 06 42 26 68 47 faris@hetwerktnu.nl

ma, di, do, vrij

Hanneke Bassa

Jobcoach 06 39 83 62 37 hanneke@hetwerktnu.nl

ma, di, wo

Renate Brinkman

Werkconsulent 06 51 13 22 52 renate@hetwerktnu.nl

ma, di, vr

Iris Heikamp

Jobcoach 06 14 48 61 16 iris@hetwerktnu.nl

ma, di, vr

Saskia Jacobs

Re-integratieconsulent 06 34 13 89 25 saskia@hetwerktnu.nl

ma, di, wo, do

Gertjan van der Kaaden

Manager 06 22 89 03 20 gertjan@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Marc Keppel

Teammanager 06 53 20 47 16 marc@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Ellen Kronenburg

Jobcoach 06 28 28 08 53 ellen@hetwerktnu.nl

di, do, vr

Asjelina Moraal

Re-integratieconsulent 06 18 69 22 12 asjelina@hetwerktnu.nl

ma, di, wo

Melissa Netten

Werkconsulent 06 51 88 78 45 melissa@hetwerktnu.nl

di t/m vr

Peter Pouwels

Werkconsulent 06 34 13 89 24 peter@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Denise Quint

Administratief medewerker 0318-743500 backoffice@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Santoucha Renfurm

Re-integratieadviseur / Arbeidsdeskundige 06 39 27 69 17 santoucha@hetwerktnu.nl

ma, di, do

Stéphanie Smout

Administratief medewerker 0318-743500 backoffice@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Anke van Teeffelen

Werkconsulent 06 48 07 07 54 anke@hetwerktnu.nl

ma t/m vr

Heeft u een
vraag voor ons?

Laat een terugbelverzoek achter

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.